Ласкаво просимо,

ads

Share

Голосування

Полезно

Flag Counter

Правила форуму

Правила поведінки на форумі [14DSS]


Дані правила набирають чинності з дня вашої реєстрації. Адміністрація форуму залишає за собою право на зміни правил в одностронньому порядку. Правила можуть змінюватися без попереднього повідомлення користувачів. Незнання "Правил" не звільняє від відповідальності за їх порушення.

1. Загальні положення.

1.1. Домінуючою мовою форуму є УКРАЇНСЬКА. Якщо Ви не розумієте написане на форумі - використовуйте перекладачі або словники. Всі повідомлення про нерозуміння української мови розцінюватимуться як флуд і будуть видалятися, а до користувачів, що їх розміщують, будуть застосовуватися санкції, згідно даних "Правил".

1.2. Кожен відвідувач форуму може висловлювати власну точку зору на будь-яку проблему, давати поради. Проте слід пам'ятати, що він висловлює свою особисту думку. При наполегливому висловлюванні думки не по темі, або ж думки, яка несе в собі невірну інформацію - ці повідомлення будуть розцінюватися як флуд.

1.3. Відповідь на яке-небудь повідомлення повинна містити рекомендації по суті піднятої проблеми або уточнюючі питання, і мусить бути якомога кваліфікованою.
Примітка: все що не стосується теми приховуйте за допомогою коду

[ sp=offtop ] текст [ /sp]

offtop:


2. На форумі дозволяється:

Все, що не заборонено даними "Правилами".

3. На форумі забороняється:

3.1. Використання нецензурних виразів і образа інших учасників форуму. Беззастережному видаленню підлягає сміття (лайка, образи і т.п.) і повідомлення з ненормативною лексикою, незалежно від інформативності таких повідомлень. Право вирішувати, чи було конкретне повідомлення образливим чи ні модератор залишає лише за собою. Якщо ж загальноприйнятих слів вам не вистачає для вираження своїх емоцій, то в крайньому випадку скористайтеся верхнім рядом цифрової клавіатури або смайлами. Вас зрозуміють.

Навмисне спотворення правил правопису є порушенням. Стежте за Вашою орфографією, особливо в назвах тем. Перед надсиланням повідомленням іще раз уважно перевірте, чи не припустилися ви граматичних помилок.

Приналежність якого-небудь конкретного повідомлення до забороненої тематики визначається модератором і прилюдному обговоренню не підлягає. Повідомленя з подібним вмістом в БУДЬ-ЯКІЙ темі форуму видаляються без попередження і обговорення. Якщо Ви не згодні з рішенням модератора, напишіть йому персонально в особисті повідомлення.

3.2. Заборонені малозмістовні повідомлення, в одне-два слова, які не несуть корисного навантаження, або рядки на зразок "я теж так думаю", "згоден", "+1", що складаються лише зі смайлів, і т.п., окрім топіков, що є опитуваннями. Причина проста: подібні повідомлення неінформативні і не допомагають учаснику форуму, який поставив питання, вирішити свою проблему.

Особисте листування у форумі забороняється! Якщо виникло питання, яке Ви хочете обговорити з одним з учасників форуму, скористайтеся особистими повідомленнями, ICQ, електронною поштою і т.д.

Hе допускається використання цитування (квотінга) понад необхідний для розуміння теми. Це ускладнює сприйняття теми і лише "роздуває" її. Цитуйте ті частини повідомлення, які необхідні для розуміння відповіді.

3.3. Заборонено ставити великі підписи в кінці повідомлень. Максимальний розмір підпису - п'ять рядків. За один рядок прийнято рядок, що відображається в браузері (а не текст, розділений символами переносу рядка). Стандартний юзербар вважається як окремий рядок. За стандартний юзербар приймається юзербар з розмірами:
ширина - 350 пікселів;
висота - 20 пікселів.

3.4. Категорично заборонений кроспостінг (публікація одного повідомлення в декількох темах). Повідомлення (теми), що дублюються, видалятимуться або об'єднуватимуться. Крім того, модератор може винести попередження за кроспостінг.

На форумі допускається анонсування матеріалів інших сайтів (WEB або FTP ресурсів, ресурси UA-IX), але не реклама самих ресурсів. Бажана умова: ресурс не повинен мати комерційної спрямованості. Якщо Ви не впевнені, чи містить Ваше повідомлення рекламу якогось ресурсу - утримайтесь від його згадування, або надішліть текст за допомогою особистих повідомлень на розгляд будь-якому адмінстратору форуму.

Флуд - розміщення на форумі неінформативних повідомлень - заборонений скрізь, окрім спеціального підфорума "Флуд". Модератор визначає, чи вважається флудом повідомлення написані користувачем, і може вибрати міру покарання на свій розсуд. Повторне порушення цього правила приведе до жорсткішої міри покарання аж до повної заборони знаходитися на сайті чи форумі.

Публікація реклами і комерційних оголошень на форумі допускається лише з відома і дозволу Адміністрації.

3.5. В галереї і форумі заборонено розміщення зображень, що викликають у звичайної людини відразу (наприклад - анатомічний театр, дохлі миші і так далі), а також порнографічні зображення. Рішення про те, чи є зображення таким, що викликає відразу, еротичним або порнографічним приймає модератор, відповідальний за галерею/форум. В разі ігнорування прохання модератора на видалення тієї або іншої фотографії з альбому, модератор має право видалити цей альбом. При повторному порушенні модератор може видалити всі зображення і альбоми користувача, і перевести його в режим, за якого він не зможе додавати зображення і створювати альбоми в галереї.

3.6. Забороняється будь-яке з'ясування стосунків один з одним на публічному форумі. Всі питання з приводу неадекватної поведінки того або іншого учасника вирішувати треба з модераторами або адміністрацією сайту в приватному порядку.

3.7. На форумі заборонена будь-яка реклама або публікація нових ресурсів, а так само інформації, що знаходиться на них, які свідомо не погоджені з адміністрацією форуму.
Не рекомендується публікувати адреси і посилання на будь-які ресурси інтернету, або інформацію, що знаходиться на них, в підписах. Для цього є спеціальні поля вашого профілю, наприклад: "Домашня сторінка". Підпис, як випливає з назви, служить для уособлення користувача, тобто його імені, слогану, іміджевого вислову або зображення чи гасла. Якщо ви хочете поділитися корисною інформацією - пишіть це не в підписі, а в пості до відповідної теми.

3.8. Забороняється подвійна реєстрація (реєстрація під двома і більш ніками) і захоплення ніків (реєстрація нікнеймів з метою перешкоди використання їх іншими). Також заборонена реєстрація двійника вже існуючого нікнейма (візуально схожих). Порушники виявлятимуться і блокуватимуться.

3.9. На форумах заборонено розміщення текстів, які:

1. несуть в собі антинаціональні або екстрімістські погляди, заклики до насильства чи інших протиправних дій;
2. містять ненормативную лексику і образи;
3. не відповідають темі, що обговорюється;
4. ображають учасників форуму;
5. пропагують вживання наркотичних або будь-яких психотропних речовин, які обмежують волю людини;
6. містять пропаганду нетрадиційної сексуальної орієнтації , релігійних сект будь-якого спрямування , або інших деструктивних течій.
Примітка: в разі, якщо тема є провокаційною, модератор має право її видалити без попередження.

4. Права адміністрації.

Адміністратори або модератори форуму мають право:

4.1. Закрити доступ на форум користувачеві, який систематично порушує дані правила.

Публічне обговорення дій модератора є порушенням у всіх темах. Якщо Ви не згодні з pішенням модератора, напишіть йому персонально в особисті повідомлення. Багатократні (більш за одне в день) особисті повідомлення не заохочуються - вони лише перевантажують приватні скриньки і гальмують роботу.

4.2. Видаляти зареєстровані безглузді нікнейми (на зразок JKh324asR534), також нікнейми, що звучать зухвало або образливо, нікнейми з нецензурними слова, адреси веб-сайтів, адреси e-mail і тому подібне.


Для повідомлення про порушення модератор, на свій розсуд, може користуватися як ПП, так і повідомленнями в темах. Офіційним повідомленням адміністратора вважається окреме повідомлення або текст у вже написаному повідомленні, що виділені червоним кольором. Ніхто окрім модераторів не має права писати повідомлення повністю у відтінках червоного.

4.3. Видаляти або змінювати Ваш підпис, нік або аватар відповідно до даних Правил. При цьому Вам буде надіслане особисте повідомлення, що пояснює суть події.

Для зручності користування форумом при створенні теми її назву прохання робити якомога лаконічнішою, такою, що відображає суть повідомлення. При потребі модератор може змінити назву теми на ту, яка точніше і повно відображає вміст обговорення. Перш ніж написати нове повідомлення, будь ласка, прочитайте те, що вже обговорювалося в цій темі.Якщо Вам не подобається що-небудь на форумі, не пишіть про це прямо в поточному топіку, замість цього створіть окрему тему в підфорумі "Пропозиції про розвиток", або доповніть одну з тих, що вже існують.
Зверніть увагу, що повідомлення на зразок "Все погано" неінформативні і видалятимуться. Якщо Ви хочете повідомити що-небудь важливе і хочете, аби Ваша думка була врахована - повідомте це детально і з конкретними прикладами.Вибрати мову

Time

Міні-чат

пошукОн-лайн

Game Server

Game Server

Game Server

ads

Данный проект создан только в познавательных целях и ни в коем случае не несет пропагандистских идей фашизма или национал-социализма,
любые материалы сайта предназначены для любителей истории или же для простых граждан, которые увлекаются данной тематикой.

RSS
Час генерації:0.1450 сек.,0.0055 з цього зайняли запити.Запитів БД:31. Використано пам`яті:706,888Б