Ласкаво просимо,

ads

Share

Голосування

Полезно

Flag Counter

Форуми
Модератори: AndyMir, Rambo
Ця тема закрита
Автор Додав
n***.zombie
Sun, 25 March 2012, 16:40
ID користувача #635
Зареєстрований: Sun, 25 March 2012, 16:25
Я винен, вибачте мене. Винен-дурень-виправлюсь. Я граю давно на цьому сервері, і я ніколи не мав проблем. 14dss.BFV - найкращий сервер.
Це моє щиросердне зізнання і пояснення ситуації: в цей день на сервері були лага, і не було людей. І я грав в бф42, потім в локал БФВ з ботами. Включив 3д-хак і радархак, но через дві мапу, в 14дсс пішов люд. і пб мене поєднав, пішла війна.
БФВ довго був у режимі "немає рулезз" без адміна. Чиитакамі користувалися всі, і це всіх влаштовувало. Але я був змушений. Інакше не можна було вижити. я допустив помилку
Зрозумійте і вибачте. Покарайте на тиждень. на місяць, на 2-3, але перманент - це суїцид для мене.
\m/ BLACK METALL ist Krieg \m/
Вгору
Schulz
Sun, 25 March 2012, 19:29
SS Brigadenführer

ID користувача #6
Зареєстрований: Wed, 17 December 2008, 22:12
Місцезнаходження: Сонячна Система
n***.zombie написав(ла) ...

Це моє щиросердне зізнання і пояснення ситуації: в цей день на сервері були лага, і не було людей. І я грав в бф42, потім в локал БФВ з ботами. Включив 3д-хак і радархак, но через дві мапу, в 14дсс пішов люд. і пб мене поєднав, пішла війна.
БФВ довго був у режимі "немає рулезз" без адміна. Чиитакамі користувалися всі, і це всіх влаштовувало. Але я був змушений. Інакше не можна було вижити. я допустив помилку

нічого не зрозумів напиши те, що в цитаты на рідній мові
ничего не понял, напиши то, что в цитате на родном языке
i dont understand that... please, write that quote on your native language
Вгору
Alex
Mon, 26 March 2012, 14:11
SS Hauptscharführer
ID користувача #26
Зареєстрований: Thu, 15 January 2009, 14:39
Чого не зрозуміло,
"Всі використовували чіти, я не міг так грати, і тому сам чітив"

[ Редагування Mon, 26 March 2012, 14:12 ]
Вгору
n***.zombie
Wed, 28 March 2012, 19:59
ID користувача #635
Я вuнoвaт, я пpuзнaю cвoю oшuбкy.
Дaнный cлyчaй мoгy oбъяcнuть: я cтapый пoклoннuк 3д шyтepoв u являюcь cтopoнuкoм чecтнoй uгpы u ucпoльзoвaнuя ПБ, нo cepвep дoлгoe вpeмя был нeзaщuщeн u мнoгo нe чecтных людeй ucпoльзoвaлu paзныe пpueмyщecтвa. Ecтecтвeннo, чтo дaжe пpu бoльшoм жeлaнuu чecтнo uгpaть в БФВ былo нe вoзмoжнo, u пpaктuчecкu вce cuдeлu (u нaвepнo дo cuх пop cuдят) нa мaп-хaкaх, ocoбo aктuвныe нa aйм-бoтaх. И кaк тo этo вceх дoлгo ycтpauвaлo чтo пoчтu вce u пpuвыклu к этoмy, вceм нpaвuтcя чтo людu ecть, пpuхoдят u uгpaют. Taк кaк БФВ yжe нe тaк пoпyляpeн, нo нa Baшeм pecypce oн aктuвнo paзвuвaeтcя, пoэтoмy ecлu Bы зaкpoeтe eгo для n***.zombie пoжuзнeнo, для мeня этo бyдeт пpocтo кaтacтpoфa(((. Beдь caмым кpoвaвым пpecтyпнuкaм пoжuзнeннoe зaключeнue дaют oчeнь peдкo, пъяным вoдuтeлям дo 18 мecяцeв.
Я пpoшy пpocтuть мeня u дaть втopoй шaнc, нaкaжuтe мeня нa бoльшoй cpoк нa 1-2-3 мecяцa, нo нe пoжuзнeннo.
И eщё y мeня пoжeлaнue: чтoбы ПБ ucпoльзoвaлcя пo вoзмoжнocтu вceгдa.
Вгору
Lenya Uriev
Mon, 07 May 2012, 16:53
pilot
ID користувача #612
Зареєстрований: Sun, 04 March 2012, 10:23
Місцезнаходження: Хмельницький
а я гадав що на сервері немає чітерів, і що в більшості just hard skill :D
Вгору
n***.zombie
Wed, 09 May 2012, 13:29
ID користувача #635
Zensur

Порушення правил форуму. Текст читай тут [ссылка]

[ Редагування Fri, 11 May 2012, 23:32 ]
Вгору
gabrielbr
Fri, 24 August 2012, 15:37
ID користувача #680
Зареєстрований: Fri, 24 August 2012, 15:32
sorry, because I was ban?? I want to play again I love the server 14 dss.org.ua I'm Brazilian!
Вгору
AndyMir
Thu, 12 January 2017, 15:49
Всия одмин
SS Brigadenführer

ID користувача #1
Зареєстрований: Wed, 17 December 2008, 19:14
Місцезнаходження: Kiew
Banlist has been cleaned.
Вгору
Сайт

Перейти:     Вгору

Транслювати повідомлення цієї теми: rss 0.92 Транслювати повідомлення цієї теми: rss 2.0 Транслювати повідомлення цієї теми: RDF